Paylaşmak Güzeldir!

Project Blue Beam, NASA’nın, Deccal’in başında olduğu New Age dinini uygulamaya çalıştığı ve teknolojik olarak benzetilen yeniden gelişi aracılığıyla, yeni bir dünya düzeni başlatmaya çalıştığını iddia eden bir komplo teorisidir.

İddialar 1994 yılında gazeteci ve komplo teorisyeni Serge Monast tarafından sunuldu ve daha sonra Project Blue Beam (NASA) adlı kitapta yayınlandı. Teorinin savunucuları, Monast ve 1996’da kalp krizinden ötürü öldürülmüş adı bilinmeyen bir gazetecinin gerçekten suikaste kurban gittiğini ve Kanada hükümeti Monast’ın kızını, Project Blue Beam’i araştırmaktan alıkoymak için kaçırdığını iddia ediyor.


Projenin görünüşte 1983 yılında uygulanması gerekiyordu, ancak gerçekleşmedi. Daha sonra 1995 yılında ve sonrasında 1996 yılında uygulamaya konuldu. Monast, Blue Beam Projesinin 2000 yılına kadar hayata geçirileceğini düşündü.

Bilgisayarlar tüm şovu uydulardaki yüklü programlar sayesinde koordine edecek. Holografik görüntüler neredeyse aynı ELF, VLF ve LF beyin sinyallerine bağlı olarak görsel ve işitsel olacak, aynı zamanda da sanki bir optik fenomenmiş hissi uyandıracak. Özellikle, her ülkeye kendi kültürüne ve inancına bağlı olan görüntüler ve akustik sinyaller verilecek. Dünyanın hiçbir kösesi es geçilmeyecek! Sanki uzayın derinliklerinden geliyormuşçasına verilen görüntü ve sesler, birçok Mesih bekleyen din gruplarını ve tarikatları çok etkileyecek ve sanki bekledikleri Mesih en sonunda gelmişçesine bir düşünce uyandıracak.

Bu süreçler sonunda Çin’de olağanüstü bir olay meydana geldi. Birkaç gün farkla Foshan ve Jianqxi şehirlerinin semalarında bulutlar arasında yüzen bir şehir ortaya çıktı. Yüzlerce insanın gördüğü şehri kameraların hafızasına kaydetmek mümkün oldu. Birkaç dakika göründükten sonra kaybolan şehir hakkında birbirinden ilginç iddialar ortaya atıldı. Kimi bunu NASA’nın bir oyunu adlandırdı, kimi de uzaylılarla ilişkilendirdi.

Bilim adamlarına göre ise bu olayı 3 nedenle ortaya çıkabilir.

Birinci neden ışığın kırılması olabilir. Sahralarda rastlanan seraplara neden olan ışık kırılmasının aynısı Çin’in şemalarında da oluşabilir. Ancak görüntüler serap olayının çok ötesinde.

İkinci neden NASA’nın deneyleri olabilir. Öyle ki, yıllardır NASA’nın “Project Blue Beam” adlı proje üzerinde çalıştığı belirtiliyor. Söylenene göre, NASA teknolojiyi kullanarak gökyüzünü tamamen örtecek hologramlar hazırlamaktadır. Bu hologramlar sayesinde gelecekte insanları uzaylıların veya Hazreti İsa’nın geldiğine inandıracaklar.

Üçüncü neden olarak, Çin’de havanın oldukça kirli olduğu gösterilmiştir.

Aşağıdaki videoda Polonya’da ortaya çıkan ve haberlere konu olan olaylar görülmektedir.

Yorumlar kapandı.